Kanal Montaj

Kanal Montajı Neden Önemlidir?

Havalandırma sistemi ne kadar iyi tasarlanıp yapılırsa o kadar çok beklentileri karşılamaktadır. İşyeri mutfakları ve üretim yapan fabrikaların özellikle kanal montaj sistemi iyi tasarlanmak zorundadır. İçeride biriken pis havanın kısa sürede devir daim olması çalışanların sağlığı açısından çok önemlidir. Mutfakta pişen yemeğin kokusu ve buharı, fabrika da yayılan boya, toz ve kirlerin davlumbaz aracılığıyla dışarıya atılması için kanal sisteminin hava geçirmemesi gerekir. Menfezlerin de yine aynı şekilde doğru debi ve basınçla alakalı montajı yapılmalıdır.

Kapalı alanlardaki kötü havayı dışarıya atabilmesi ve çalışanların daha temiz bir ortamda çalışabilmesi için kanal montaj sistemini amaca uygun olması gerekir. Havalandırma, tesisat, davlumbaz sistemlerinin kaliteli ve doğru seçimi kapalı alanda çalışan kişiler açısından önemlidir. Kaybedilen oksijeni kısa sürede kapalı ortama yayabilmesi, nefes alıp vermenin kolay olabilmesi açısından bu konulara dikkat edilmelidir. Alanında uzman firmalardan destek alarak doğru bir havalandırma sistemi yaptırmak olası bir aksiliği de önleyecektir.

Kanal Havalandırma Görsellerimiz ;

Havalandırma konusunda her hizmeti verebilecek firmaları tercih etmeniz de başarılı bir havalandırma sistemi açısından önemlidir. Kanal montaj, bacaları ve boruları aynı anda hizmetlerinin içerisinde sunan firmalar ücretsiz keşif ve inceleme hizmeti de sunmaktadır. Kanalların montajı sırasında kullanılan malzemelerin yangından etkilenmemesi ya da havayı kaçırmaması çok önemlidir. Bu yüzden de ciddi bir firma araştırması yaptıktan sonra firma tercih etmelisiniz. Kaliteli ekipman ve malzeme kullanan firmalar sağlığınızı da düşünen firmalardır.

KANAL HAVALANDİRMA HİZMETİ SUNDUĞUMUZ BÖLGELER ;

Acarkent, Acarlar, Acıbadem, Altayçeşme ,Altunizade, Altıntepe, Anadoluhisarı, Anadolukavağı, Armağanevler, Atakent, Atalar, Ataşehir, Aydınevler, Aydınlı, Aydıntepe, Barbaros, Batı Ataşehir, Bayramoğlu, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Beykoz, Beylerbeyi, Bostancı, Bulgurlu, Büyükbakkalköy, Caddebostan, Caferağa, Cevizli, Darıca, Doğuşkent, Dragos, Dudullu, Dumlupınar, Erenköy, Esatpaşa, Esenkent, Esenler, Esentepe, Esenyalı, Esenşehir, Fenerbahçe, Feneryolu, Ferhatpaşa, Fikirtepe, Fındıklı, Gebze, Göztepe, Gülsuyu, Güzeltepe, Güzelyalı, Hekimbaşı, Hasanpaşa, Hasippaşa, Havuzbaşı, Ihlamurkuyu, Kadosan, Kadıköy, Kalamış, Karlıktepe, Kartal, Kavacık, Kavakpınar, Kaynarca, Kayışdağı, Kazasker, KirazlıTepe, Kozyatağı, Koşuyolu, Kurfalı, Kurnaköy, Kurtköy, Kuyubaşı, Kuşdili, Küçükbakkalköy ,Küçükyalı, Kısıklı, Kızıltoprak, Libadiye, Maltepe, Merdivenköy, Mimarsinan, Moda, Modoko, Orhangazi, Orhantepe, Ortadağ, Ortaçeşme, Pazarbaşı ,Paşabahçe, Pendik, Postane, Rahmanlar, Ramazanoğlu, Rıhtım, Sahrayıcedit, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Selamiçeşme, Selimiye ,Soyak, Soğanlık, Soğuksu, Suadiye, Sultanbeyli, Söğütlüçeşme, Taşdelen, Tokatköy, Topselvi, Tuzla, TürkişBlokları, Uydukent, UğurMumcu, Yakacık, Yalıköy, Yavuztürk, YeniÇamlıca, Yenidoğan, Yenisahra, Yenişehir, Yeşilbağlar, Yüzevler, Ziverbey, Zümrütevler, Çakmak, Çamlıbahçep, Çamlıca, Çamçeşme, Çavuşbaşı, Çayırova, Çekmeköy, Çengelköy, ÇifteHavuzlar, Çubuklu, Çınardere, Ömerli, Ümraniye, Ünalan, Üsküdar, İcadiye, İdealtepe, İmes, İncirköy, İçerenköy, İçmeler, Şaşkınbakkal, Şenesenevler, Şifa, Şile, Şenlikköy, Haydarpaşa, RumeliHisarüstü, İzzetpaşa, Kadırga, Kamiloba, KapalıÇarşı, Kazlıçeşme, Kireçburnu, Korukent, Kumkapı, Kuştepe, Kuzguncuk, KüçükÇamlıca, Mahmutbey, Mahmutpaşa, Mevlanakapı, Nurtepe, Nakkaştepe, Örnektepe, Osmanbey, Pangaltı, Parseller, Piyalepaşa, Reşitpaşa, RumeliHisarı, Sarayburnu, Süreyyapaşa, Sütlüce, Tahtakale, Talatpaşa, Tarlabaşı, Teşvikiye, Topağacı, Topçular, Tophane, Üstbostancı, Valideçeşme, Yakuplu,Yenikapı,Yukarı Dudullu

0532 691 5582